Çalışanların İş Yeri İle Barışık Olması Gerekiyor

Genellikle Amerika merkezli teknolojik şirketlerde karşımıza çıkan iş yeri ile barışık bir halde çalışan kişilerin Türk şirketleri bünyesinde de yaygınlaştığı belirtiliyor. Gayrimenkul geliştirme sektörü içerisinde 2010 yılında kurulmuş olan ve kurulduğu yıldan bu zamana kadar Türkiye’deki en hızlı büyümeyi sağlayan ve en fazla satış gerçekleştiren şirketin Nef olduğu biliniyor. Nef İcra Kurulu Başkanı olan Erden Timur bu konu ile ilgili bir takım açıklamalarda bulunarak, Türkiye’nin bu konudaki mevdut durumu hakkında bilgiler veriyor.

Nef, İnsan Kaynakları ile ilgili alanlarda birçok uygulaması ile dikkat çekmeye devam ediyor. Nef ‘de çalışma prensiplerinden ve olanaklarından bahseden Nef İcra Kurulu Başkanı olan Erden Timur, çalışanların 3-4 gün evden çalışma gibi imkanlara sahip olduğunu ve aynı zamanda da istedikleri saat aralıklarında mesai söz konusu olduğunu belirtiyor. Bunların yanı sıra serbest kıyafet, ücretsiz düğün ya da tatil imkanları ve çalışan kişilerin ekonomik durumlarına göre belirlenen fiyatlardaki konut satışları gibi çok fazla uygulamanın yer aldığını anlatan Nef İcra Kurulu Başkanı olan Erden Timur, ayrıca Nef’de çalışan kişilerin çocuklarına da eğitim desteğinde bulunduklarını ifade etti.

Çalışanların çocuklarını kendi çocukları gibi gördüklerinden onlara sahip çıkmaları gerektiğine inandıklarını kaydeden Timur, çalışanların her işyerinde bu gibi imkanlara sahip olmaları gerektiğini ve bu durumun da şirketin satışlarına olumlu bir şekilde yansımasının kaçınılmaz hale geldiğini dile getirdi.

Benzer Hesaplamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.