Engellilerin Engellerini Türkiye Olarak Ortadan Kaldıracağız

Ak Parti Genel Başkanı Yardımcısı olan Selçuk Özdağ, engelli vatandaşlar ile ilgili bir takım açıklamalarda bulundu. İktidarları dönemi süresince engelliler ile ilgili birçok gelişme gerçekleştirdiklerini dile getiren Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Selçuk Özdağ, engelliler için yapmış oldukları yeniliklerden bahsetti.

Türkiye olarak engelli vatandaşların var olan engellerini ortadan kaldıracaklarını söyleyen Selçuk Özdağ, gerek spor alanında gerçekleşen kazalara, gerek iş alanında gerçekleşen kazalara gerekse trafik kazalarına dikkat edeceklerini ifade etti. İktidarları süresince engelli vatandaşlar için gerçekleştirmiş oldukları gelişmelerden bahseden Selçuk Özdağ, bu gelişmelerin arasında engelli vatandaşlara maaş bağlanmasını, engelli vatandaşların aileleri için bakım ücretinin kendilerine verilmesini, engelli vatandaşların ihtiyaç duyduğu araç ve gereçlerin kendileri tarafından ücretsiz bir şekilde temin edilmesini, ortapedik ya da fiziksel anlamda engeli bulunan vatandaşlar için akülü ya da aküsüz araçların dağıtılmış olmasını örnek vererek daha bu alanda birçok gelişmeler kaydettilerini dile getirdi.

Engelliler Haftası olması nedeniyle Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Selçuk Özdağ, Manisa ilinde bulunan Soma ilçesindeki Spastik Çocuklar Derneği’ne bir ziyarette bulunarak, engelli vatandaşlar ile onların aileleri için bir araya gelmiş oldu. Dernek kapsamında bulunan öğrenciler şiir, ilahi ve şarkı okuduktan sonra konuşma yapan Selçuk Özdağ, 13 Mayıs tarihinde Soma ilçesinde gerçekleşen acı olay için tekrardan baş sağlığı dileyerek Soma şehitlerini andıklarını ifade etti.

Benzer Hesaplamalar

1 Yorum Var, Siz de Yorumunuzu Hemen Yazabilirsiniz

  1. Jolyn

    Servolarında ne olduğunu Ãir„߶enmÂş oldum sağolun arkadaşlar.Can a birşey sormak istiyorum, hdd veya optik okuyucu içindeki motorlar rc araçlarda hareket motoru olarak kullanılamaz mı ?

    Cevap Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.