Erdoğan, Gül ve Davutoğlu Bir Arada

Son zamanlarda AKP içerisinde bazı çalkantıların yaşandığı bazı yayın kanallarında duyurulur olmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül arasında gerginlik yaşandığı düşünülüyor olsa da bugüne dek basına herhangi bir bilgi yansımamıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızının düğünü sırasında da üçlünün bir araya gelerek samimi şekilde tokalaşması, düğün için salonda bulunan kişiler tarafından yoğun alkış aldı. Ortaya çıkan bu tablo ile birlikte de arada herhangi bir gerginliğin olmadığı da açık şekilde anlaşılmış oldu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın nikah töreninde buluştu. Üçlü arasında yapılan tokalaşmalar, nikah için salona gelen misafirler tarafından da bol bol alkışlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar’ın nikah töreni, Halkalı’da bbulunan Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde yapıldı. Düğünde bir araya gelen Gül, Davutoğlu ve Erdoğan üçlüsünün samimi tokalaşmaları da salondakiler tarafından büyük alkış topladı. Devlet kademesinden önemli kişilerin ve birçok ünlü ismin de katılımıyla gerçekleşen nikah töreni, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Bundan sonra salona gelen misafirler için Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar’ın fotoğraflarından ortaya çıkarılan bir slayt gösterisi gösterildi.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’da, nikah memuru olarak salonda bulunuyordu. Çiftin nikahı Kadir Topbaş tarafından kıyılırken Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül gibi isimler de nikah şahitliği yaptılar. Nikah sonrasında gelin, evlilik cüzdanını Abdullah Gül’ün elinden aldı.

Benzer Hesaplamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.