Herhangi Bir Biçimde Rüyada Görülen Etin Anlamı

Eğer rüyanızda et gördüyseniz bunun şekli önemlidir. Tencerede pişirilmiş et helal maldır. Çiğ et elem hastalık ve yorgunluktur. Kebap seklinde pişirilmiş et zorluk ve acıdır. Bilmediği bir etten yediğini gören sevdiğinin matemini çeker. Kendi etini yiyen yakınları hakkında gıybet eder. Taze et ölümdür. Ölü eti gıybettir.

Kıyılmış et hüsran ve zarar, pastırma, sucuk, sosis, salam ve benzeri etler beraberinde üzüntü ve kaygı getiren maldır. Bilinen etler için o hayvanların tabirine de bakın.

İnsan Eti: İnsan eti maldır. Mal canın yongasıdır denilir. Tanıdığı bir kimsenin etinden koparan ve ondan yediğini gören onun malından yer. Tanımadığı birinin etini yediğini gören ummadığı yerlerden maddi kazançlar elde eder. Kendi etini yiyen çok mala buyuk itibara ve geniş bir nüfuza kavuşur. Kopardığı yerden kan aktığını görmek bu anlamı daha da kuvvetlendirir, Semeden büyük mala konar. Asılarak, boğularak veya herhangi bir şekilde öldürülmüş birinin etinden yediğini gören düşmanına galip gelir yahut alamadığı hakkını alır. Ölü eti yemek gıybet ve dedikodudur. Öldürülmüş ile ölüyü birbirinden ayırmak gerekir.

Benzer Hesaplamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.