Kreşte Çocuklara Kötü Davranıldığı İddia Ediliyor

Samsun ilinde yer alan Atakum ilçesindeki özel bir kreşte bulunan çocuklara kötü muamele yapıldığı iddia ediliyor. Atakum ilçesinde yer alan bu kreşte bulunan iki çocuğun velisinin bu konu ile ilgili şikayette bulunduğu yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Şikayette bulunan iki veliden bir tanesinin çocuğunun bulunduğu bu kreşte göre yaptığı ve görevinin de güvenlik kameralarından sorumlu teknisyen olduğu, isminin de Mesut Yayla olduğu belirtiliyor. Şikayette bulunan velilerin ise şikayetlerini Denizevleri Polis Karakolu’na giderecek gerçekleştirdikleri söyleniyor. Mesut Yayla, çocuklara kötü davranıldığının kreşte yöneticilik yapan B.Ö.’nün kendisinden kamera görüntülerini istemesiyle ortaya çıktığını ifade ederken, kendisinden istenilen görüntülere bakarken yöneticinin bir çocuğa kötü davrandığını gördüğünü anlattı. Yöneticinin bir çocuğa kötü davrandığını gören baba Mesut Yayla, şüphelendiğini ve kendi çocuğunun da içerisinde olduğu görüntülere göz attığını belirtirken, görüntüleri inceledikten sonra kendi çocuğuna da kötü davrandığını tespit ettiğini belirtti.

Mesut Yayla tanıdığı diğer çocukların aileleri ile görüşerek durumdan bahsedip kötü muamele yapılan görüntüleri onlara da izlettiğini anlatırken, bu konu ortaya çıktığında çocuklar üzerinde kontrol yapıldığını ve yapılan kontrollerde de çocukların ikisinin de ayakları ile dizlerinde bazı morluklar tespit ettiklerini söyledi. Yönetici B.Ö. ise hakkında hakaret suçlaması olduğunu iddia ederek Mesut Yayla’dan şikayetçi oldu. Üç öğretmenin hakkında şikayette bulunuldu ve bu öğretmenlerin ifadelerinin alınması ardından ise savcılığa sevkedilecekleri söylenildi.

Benzer Hesaplamalar

1 Yorum Var, Siz de Yorumunuzu Hemen Yazabilirsiniz

  1. Loree

    That’s what we’ve all been waiting for! Great potgsni!

    Cevap Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.