Rüyada Koyun Ya da Köpek Görmenin Anlamı

Rüyada Koyun veya Köpek Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada koyun, koç kuzu görmenin güç, kuvvet, helâl mal, çocuk, itibarlı insan, kurtuluş, zafer, şifa, amaca ulaşma… gibi bir çok anlamları vardır. Koç şerefli, itibarlı, güçlü bir insanı temsil eder. Rüyada kendisinin bir koçu bulunduğunu gören itibarlı olur. Koç almak için pazarlık yaptığını görene itibarlı bir insan muhtaç olur. Bir koçun öldüğünü görmek büyük bir zatın vefatına, onun kesildiğini görmek böyle bir insanın öldürüleceğine işarettir. Etinden yeniliyorsa malının dağıtılacağına işarettir. Etin pişirildiğini ve ondan yediğini gören kendi yakınını kaybeder ve mateme girer. Kendisine bir çok koç verildiğini gören, her koç bir yıl olmak üzere itibarlı ve rahat geçirilecek yıllara işarettir.

Dişi koyun itaatkâr kadın ve kolay kazanılan helâl rızıktır. Kuzu ise oğlan çocuk ve murattır. Bunlarda görülen haller onlara nisbetle yorulur.

Rüyada köpek, Pek büyük ve ehemmiyetli olmayan bir düşmandır. Köpeğin üzerine,saldırıp havladığını görmek böyle bir insandan zarar görmektir. Isırması bu zararın daha büyük olacağını gösterir. Dişi köpek kötü huylu bir kadınla tabir olunur. Köpeğin eti mirastan kalacak maldır. Bir köpeği olduğunu gören düşmanlarına galip gelir. Süs köpeği rüyada sevinç ve ferahlıktır.

Benzer Hesaplamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.