‘Yetişsin Eller Solmadan Çiçekler’ Adlı Projenin Tanıtımı Yapıldı

Asrın Yardımlaşma Derneği (ASYAAD) kapsamında hazırlanmış olan ‘Yetişsin Eller Solmadan Çiçekler’ adlı projenin tanıtımı gerçekleştirildi. ‘Yetişsin Eller Solmadan Çiçekler’ adlı projenin tanıtımı İstanbul ilinde bulunan Sultanbeyli ilçesindeki bir restoranda gerçekleştirilmiş olup, toplantıya katılanlar arasında Asrın Yardımlaşma Derneği (ASYAAD) Yönetim Kurulu Başkanı olan Kamil Arslan, Onursal Kurucu Ak Parti 24. Dönem Diyarbakır Milletvekili olan Cuma İçten, dernek yöneticileri ve birçok davetli bulunmaktaydı.

Asrın Yardımlaşma Derneği (ASYAAD) Yönetim Kurulu Başkanı olan Kamil Arslan, ‘Yetişsin Eller Solmadan Çiçekler’ adlı projenin toplantısında yapmış olduğu konuşma sırasında, derneğin yapmış olduğu bir takım araştırmalar ile istişareler sonucu ile kurulmuş olduğunu ve 2011 yılından bu yana eğitim ile ilgili faaliyet gösterdiğini dile getirdi. Eğitimin her millet için çok önemli olduğuna dikkat çeken Kamil Arslan, eğitimin olmadığı bölgelerin coğrafyasını başkalarının çizdiğini söyledi. Dünya üzerinde yüzde 80-90 başka güçler tarafından organize edilen milletlerin var olduğunu dile getiren Kamil Arslan, insanların bu konuda bilinçlendirilmelerinin ve gelecek nesile sahip çıkmanın çok önemli bir boyuta gelmiş olduğunu aktardı. Bu bilincin gerçekleştirilmesi adına ise ‘Yetişsin Eller Solmadan Çiçekler’ adlı projenin başlatıldığı bu konu ile ilgili yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Projenin amacının insanları eğitmek olduğunu ifade eden Kamil Arslan, Türkiye’de bulunan birçok sığınmacı ve mültecilerin bu eğitimden faydalanmaları için böyle bir projeye imza attıklarını dile getiriyor.

Benzer Hesaplamalar

1 Yorum Var, Siz de Yorumunuzu Hemen Yazabilirsiniz

  1. Marylouise

    Hey there! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers? My last blog (wsesprrdo) was hacked and I ended up losing several weeks of hard work due to no back up. Do you have any solutions to protect against hackers?

    Cevap Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.