Yüksek Sesle Konuştukları İçin Bacaklarından Vuruldular

Türkiye, içerisinde yaşanan ilginç olaylar ile adından farklı bir şekilde söz ettirmeyi başaran bir ülke. Bu ülkenin vatandaşları sıklıkla bu tarz haberler duymaya alışkın olsalar da bu sefer yaşanan olay, akıl tutulması yaşatabilecek derecede ilginç bir haber. Adapazarı’nda yaşayan 60 yaşındaki İrfan Kocatepe adlı kişi, yüksek sesle konuşan 2 gence, uyarılarına kulak asmadıkları için ceza vermek amacıyla gençlerin ayaklarına ateş etti. Olayın ardından çevrede büyük panik yaşanırken gençler olayı yaralı olarak atlattı. Yaralı gençler, sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürülerek tedavi altına alındı.

İlginç olay Adapazarı ili Karaağaç Bulvarı’nda bulunan bir işhanında meydana geldi. 60 yaşındaki İrfan Kocatepe, 2 gencin ayaklarına yüksek sesle konuştukları gerekçesiyle ateş etti. Kocatepe, olayın ardından hızla olay yerinden kaçtı.

Yaşanan ilginç olay, saat 14.00 sıralarında Adapazarı Karaağaç Bulvarı’nda bulunan bir işhanında yaşandı. Çevredekilerin iddialarına göre işhanında işyeri sahibi olan İrfan Kocatepe, işhanının çay ocağında kadın arkadaşlarıyla oturan Eyüp Doyağan ve Necip Aydemir’i yüksek sesle konuşarak rahatsızlık verdikleri gerekçesiyle uyardı. İrfan Kocatepe’nin yaptığı bu uyarının ardından taraflar arasındaki tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Yaşanan tartışma esnasında İrfan Kocatepe, üzerinde taşıdığı tabancayı çıkardı ve Necip Aydemir ve Eyüp Doyağan isimli şahısları bacaklarından vurdu.

Olayın ardından olay yerine gelen polis ekipleri, İrfan Kocatepe adlı kişinin daha önce işlediği suçlardan dolayı infazının bulunduğunu tespit etse de polisler geldiğinde Kocatepe olay yerinden çoktan ayrılmıştı. Yaralılar için ilk müdahaleyi 112 Acil ekipleri yaparken yaralılar ilk müdahalenin ardından hızla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındılar. Şimdi polis, İrfan Kocatepe’yi yakalamak için çalışmalarını devam ettiriyor.

Benzer Hesaplamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.